O nas

Inicjatorzy projektu

Agnieszka i Jerzy – doktorzy nauk matematycznych, wykładowcy akademiccy i korepetytorzy z wieloletnim stażem a prywatnie małżeństwo i rodzice Kingi, Kasi i Mikołaja.

Agnieszka Stępień-Baran

Doktor nauk matematycznych, nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, certyfikowany coach i mentor kariery.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi dzięki udzielanym korepetycjom i pracy na uczelniach wyższych (Uniwersytet Warszawski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Opolski). Aktywnie wspieram ludzi w świadomym kreowaniu przyszłości zawodowej.

Jerzy Baran

Doktor nauk matematycznych, nauczyciel akademicki z kilkuletnim stażem, analityk danych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi dzięki udzielanym korepetycjom i pracy na Politechnice Wrocławskiej. Od kilkunastu lat zajmuję się również analizą danych m.in. w sektorze bankowym i lotnictwie.

Do naszego zespołu należą

Agata Kawerska

Jestem absolwentką studiów na kierunku Matematyka Stosowana na Politechnice Wrocławskiej. To tu zdobyłam wiedzę i rozwinęłam pasję do matematyki, którą dziś chętnie się dzielę. Na tej samej uczelni ukończyłam również studia na kierunku Inżynieria Zarządzania. W moim życiu oprócz nauk ścisłych pojawiają się także podróże, sporty wodne oraz szycie. Od kilku lat udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych oraz szkół średnich. Pomagam w przyswajaniu materiału, ale przede wszystkim uczę logicznego myślenia i radzenia sobie z matematycznymi wyzwaniami. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Zależy mi na tym, aby lekcje przebiegały w komfortowej atmosferze. Sukcesy mojego ucznia są moimi sukcesami!

Joanna Grzybek

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Zarządzania w IT. Korepetycje z matematyki prowadzę już od 6 lat, stosując kreatywne, a także indywidualne podejście do każdego ucznia. Jestem trenerem badmintona zarówno dzieci, jak i dorosłych. Od 10 lat jestem harcerką ZHR. W wolnych chwilach lubię podróżować, nie tylko samolotem 🙂

Kinga Lubecka

Jestem studentką na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadam tytuł zawodowy licencjata na kierunku matematyka o specjalności matematyka finansowa i aktuarialna. Interesuję się matematyką, muzyką oraz grami komputerowymi. Od ponad 3 lat pomagam z pasją i zaangażowaniem młodym ludziom zrozumieć matematykę. Każdy sukces ucznia sprawia mi ogromną satysfakcję. Zwracam uwagę na luźną i swobodną atmosferę. Moje osobiste doświadczenia pokazują, że jest to istotne obok przekazywania wiedzy merytorycznej. Pomogłam wielu ósmoklasistom i maturzystom uzyskać świetne wyniki na egzaminach.

Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń do nas

Jeśli nie odbieramy, oddzwonimy najszybciej jak się da.